ProjelerGama Hukuk

Gama Hukuk

Gama Hukuk bürosu Kara mimari tasarım tarafından özgün bir konsept ve ihtiyaca göre tasarlanmıştır. Kadıköy bölgesinde bir iş merkezinin en üst katında bulunan ofis, 2 kattan oluşmaktadır.
Yönetim ve personel çalışma alanları farklı katlarda kurgulanmış, katlar arasındaki bağlantı yeri olan merdivenler genişletilerek mevcut yapının daha ferah ve geçişken hale getirilmesi amaçlanmıştır. Personel çalışma alanlarında ses yalıtımı öncelikli olarak referans alınmış, stresli çalışma koşullarını hafifletecek renk ve malzemeler ihtiyaçlar gözetilerek tercih edilmiştir.
Yönetim katında tüm ofisinde ortak kullanabileceği büyük bir teras alanı bulunmaktadır. Bu alan firmanın özel etkinliklerine hizmet edebilecek şekilde gerekli teknik alt yapıda düşünülerek tasarlanmış ve uygulanmıştır. Müdür odaları firma ortaklarının kişisel renk ve konfor tercihlerine göre düzenlenmiştir.
Mekanda binanın mevcut formundan kaynaklanan ve ihtiyaçlara göre düzenlenen alanlar sebebiyle ortaya çıkan kiriş ve yüzeylerde, özel detaylar ve sanatsal resimler ile çözümler tercih edilmiştir

Kategori
Ofis

İşin Kapsamı
Proje, Kontrol, Uygulama

Yer
Kadıköy / İstanbul

Tarih
2020